27 жовтня у День української писемності та мови, студенти ВСП "Технічний фаховий коледж НУ "Львівська політехніка" долучились до написання Радіодиктанту національної єдності, метою якого є об'єднання українців в усьому світі.
27 жовтня у День української писемності та мови, студенти ВСП "Технічний фаховий коледж НУ "Львівська політехніка" долучились до написання Радіодиктанту національної єдності, метою якого є об'єднання українців в усьому світі.